Hotel Český Krumlov Mlýn
Hotel Mlýn ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Mlýn / Český Krumlov

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Mlýn - hotel se nachází v historickém centru města Český Krumlov, na konci klidné slepé ulice, přímo na břehu řeky Vltavy, v nově zrekonstruované budově starého mlýna postaveného koncem 15. století.

Hotel Mlýn nabízí komfort moderně zařízeného interiéru se zachováním prvků původního objektu. Ze všech pokojů je nádherný výhled na řeku Vltavu i nejpůvabnější dominanty Českého Krumlova. 

Český Krumlov ubytování hotel Mlýn:
Hotelové pokoje s mezinárodním standardem jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC, klimatizací, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, TV se SAT a pokojovým trezorem. Na všech pokojích hotelu Mlýn ubytování Český Krumlov je možné uspořádání lůžek Twin nebo Queen. Dstupnost všech podlaží hotelu prostřednictvím výtahu.

Hotel Mlýn ubytování v Českém Krumlově služby :
V celém hotelu Mlýn je k dispozici bezplatný internet prostřednictvím bezdrátové Wi-fi sítě. V přízemí je pro hosty volně přístupný počítač. U hotelu je hotelové parkoviště pro osobní automobily s kapacitou pro 12 vozidel, další parkovací místa jsou zajištěna na centrálním parkovišti, které je vzdálené přibližně 10 minut chůze.

Další služby: Recepce s nepřetržitým provozem, sekretářské služby (fax, kopírování, skenování, e-mail), transfer zavazadel hotelových hostů, snídaně formou bufetu nebo přímo na pokoj, etážový servis, praní prádla pro hosty, prodej suvenýrů a užitkových předmětů, informační služba s nabídkou a zajištěním různorodých programů pro volný čas. Zajišťování vstupenek, prohlídek a průvodcovských služeb.

Hotel Mlýn ubytování Český Krumlov stravování :
V hotelu Mlýn je lobby bar s neomezenou provozní dobou a restaurace se stravovacími službami. Specifickou atrakcí tohoto prostoru je prosklená podlaha s průhledem na mlýnský náhon a malou vodní elektrárnu v suterénu hotelu. Zároveň se zde nalézá expozice o historii místa pořízená z původních archivních pramenů. V bezprostřední blízkosti hotelu je nepřeberné množství stylových restaurací, hospůdek, kaváren a barů, které jsou dosažitelné pár minut volné chůze, ale přitom dostatečně vzdálené na to, aby svým provozem nerušily dokonalý klid hotelu.

Restaurace, Lobby bar, salonek : Hotel Mlýn nabízí stravovací služby v odbytových střediscích o celkové kapacitě 110 míst u stolu. Lobby bar pro 30 osob je místem příjemného posezení s možností využití nabídky studených a teplých nápojů. Restaurant pro 40 osob prezentuje jídla české a mezinárodní kuchyně. Salonek pro 40 osob je vhodný pro různé kulturní a společenské akce spojené s dalšími gastronomickými službami jako jsou např. číše vína, rauty, recepce, apod.

Český Krumlov je mimořádným architektonickým skvostem, jehož význam potvrzuje zápis města na listinu světového kulturního dědictví UNESCO v roce 1992. Zámek Český Krumlov, 7 muzeí, 4 galerie, ... 5 hudebních festivalů, divadelní festival, otáčivé hlediště. Také v okolí Českého Krumlova najdete spoustu dalších památek, které stojí za návštěvu: hrad Dívčí kámen, hrad a klášter Kuklov, hrad Velešín, hrádek Louzek a Pořešín, kláštery, kostely a kaple, technické památky jako Grafitový důl, Koněspřežná dráha ...

Hotel Český Krumlov Mlýn - Služba na recepci je 24 hodinHotel Český Krumlov Mlýn -  je k dispozici připojení na internetHotel Český Krumlov Mlýn - K hotelu přísluší parkovištěHotel Český Krumlov Mlýn - disponuje restauracíHotel Český Krumlov Mlýn - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Český Krumlov Mlýn - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Český Krumlov Mlýn - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Český Krumlov Mlýn - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Český Krumlov Mlýn - na pokojích je telefon